General Electric Personel Alımı İş İlanları 2015

General Electric Personel Alımı İş İlanları 2015

Elektronik ve Bankacılık sektörlerinde çalışmalarını sürdürmekte olan sektörünün en başarılı şirketlerinden birisi olan General Electric, 2015 yılında birçok iş pozisyonuna personel işçi alımları gerçekleştirecektir. Her geçen gün gelişen elektronik şirketinde sizlerde çalışmak ve bir iş sahibi olmak istiyorsanız makalemizden şirketin kariyer bilgilerini inceleyerek iş başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

General Electric şirketine nereden ve nasıl iş başvurusu yapılır?
General Electric güncel iş ilanlarını bazı çeşitli iş ilanı sitelerini kullanarak yayınlamaktadır. Bu sebeple General Electric şirketine iş başvurusunda bulunacak kişiler aşağıda verdiğimiz şirketin kariyer sitesine giderek güncel iş ilanlarını inceleyebilir ve iş başvurularını yapabilirler.

General Electric'de bulunan bazı iş ilanları şöyledir;
- Lead Project Manager
- Connectivity Leader İ
- Laboratory Operations Leader
- Technical Research Engineer
- Assembly Engineer
- LCS Product Sales Leader
- Country Statutory Controller

General Electric şirketi 2015 yılında bu iş pozisyonlarına personel eleman alımları yapacaktır. Şirketin diğer iş ilanlarını incelemek, iş başvurusu yapmak veya yukarıdaki ilanlar hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan General Electric kariyer sayfasını inceleyebilirsiniz.
General Electric 2015 senesinde kaç kişiyi işe alacak net bir bilgi yok fakat elektronik şirketinin kariyer sayfasında 44 adet güncel iş ilanı bulunmaktadır. Ayrıca General Electric bünyesinde açık pozisyon oluştukça yine aynı kariyer sitesinden iş ilanlarını yayınlamaktadır.

General Electric Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
General Electric Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Selahattin Sağlam

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder