DS Damat Personel Alımı İş İlanları 2015

DS Damat Personel Alımı İş İlanları 2015

Orka Holding'in çatısı altında çalışmalarını sürdürmekte olan giyim şirketi DS Damat, çeşitli iş pozisyonlarına alım yapmak için bazı iş ilanları yayınlamıştır. Sizlerde giyim şirketinin yayınladığı bu iş ilanlarından yararlanmak istiyorsanız makalemizin devamında bulunan DS Damat kariyer bilgilerini inceleyebilirsiniz.

DS Damat şirketine nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?
Giyim şirketi olan DS Damat, güncel iş ilanlarını bazı kariyer sayfalarında yayınladığı için bizde sizlere şirketin güncel iş ilanlarını yayınladığı sayfayı aşağıda verdik. Şirketin bu kariyer sayfasına giderek iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

DS Damat şirketinde bulunan bazı iş ilanları şöyledir;
- Kasa Sorumlusu
- Satış Danışmanı
- Satış & Kasa
- Güvenlik Görevlisi

Yukarıda verilmiş olan  DS Damat iş ilanları giyim firmasının listelemiş olduğu ilanların bir kısmıdır. Giyim şirketi olan DS Damat ilanlarını incelemek, iş başvurusu yapmak veya şirketin diğer çeşitli iş ilanlarını incelemek için şirketin kariyer sayfasını takip edebilirsiniz.
DS Damat şirketi 2015 yılında kaç kişiyi işe alacak net bir bilgi yoktur ancak giyim şirketinin kariyer sayfasını incelediğimizde 36 adet güncel iş ilanı yer almaktadır. Bünyesinde boş iş pozisyonu oluştukça yine aynı sayfadan güncel iş ilanlarını yayınlamaktadır.

DS Damat Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
DS Damat Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder