Decathlon Personel Alımı İş İlanları 2015

Decathlon Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Ülkemizin en büyük ve başarılı spor mağazalarından birisi olan Decathlon, sadece ülkemizde değil birçok çeşitli ülkede müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Şirket üretmiş olduğu ürünleri ile ön plana çıkmakta ve isminden söz ettirmeyi başarmaktadır. Başarılı spor mağazalarından olan Decathlon, 2015 yılında çeşitli iş pozisyonlarına personel alımları gerçekleştirecektir. Şirketin bu personel alımlarından sizlerde yararlanmak istiyorsanız aşağıdan detayları incelebilirsiniz.

Decathlon şirketine nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?
Decathlon firması güncel iş ilanlarını ve açık iş pozisyonlarını çeşitli iş ilanı sitelerini kullanarak yayınlamaktadır. Sizlerde sektörünün başarılı şirketlerinden birisi olan Decathlon'a iş başvurusu yapmak istiyorsanız makalemizin devamında verdiğimiz kariyer - iş ilanı sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Decathlon'da bulunan bazı iş ilanları şöyledir;
- Yarı Zamanlı Müşteri İlişkileri Elemanı,
- Satış Asistanı,
- Mağaza Departman Müdürü,
- Departman Müdürü,
- Kasa/ Müşteri Hizmetleri Personeli

Şirket yukarıda bulunan iş ilanlarını ilgili kişilere duyurmuştur. Decathlon şirketinin diğer iş ilanlarını incelemek, yukarıdaki iş ilanlarına başvuruda bulunmak veya ilanlar hakkında bilgi almak istiyorsanız ilgili kariyer sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Decathlon 2015 yılında kaç kişiyi işe alacak bilinmiyor fakat kariyer sayfasında 29 adet güncel iş pozisyonu bulunmaktadır. Bunların yanı sıra Decathlon bünyesinde boş iş pozisyonu oldukça yeni iş ilanları da yayınlamaktadır.

Decathlon Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Decathlon Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Selahattin Sağlam

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder