Collezione Personel Alımı İş İlanları 2017

Collezione Personel Alımı İş İlanları 2017

Türkiye'de çalışmalarına devam eden hazır giyim firması Collezione, her geçen gün yaptığı yatırımları sayesinde gelişmeye devam etmektedir. Hazır giyim sektöründe başarıyı yakalayan Collezione, 2017 yılı içinde bünyesine dahil etmek üzere çeşitli iş pozisyonlarında görevlendirmek üzere personel işçi alımı gerçekleştirecektir. Sizlerde Collezione firmasında çalışmak istiyorsanız aşağıdan detayları inceleyebilirsiniz.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Collezione hazır giyim şirketi güncel iş ilanlarını - açık iş pozisyonlarını bazı kariyer sitelerini kullanarak yayınlamaktadır. Sizlerde hazır giyim şirketi olan Collezione firmasına iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız aşağıdan şirketin güncel iş ilanı sitesine ulaşabilir ve başvurularınızı yapabilirsiniz.

Collezione şirketinde bulunan bazı iş ilanları şöyledir;
- Full-Part Satış Danışmanı
- Laboratuvar Sorumlusu
- E-TİCARET MÜDÜRÜ
- Yetiştirilmek Üzere Allocator
- Yurt dışı Allocator

Yukarıda liste halinde verilmiş olan Collezione iş ilanları, giyim firmasının yayınlamış olduğu iş ilanlarından bazılarıdır. Hazır giyim şirketinin yukarıda bulunan satış danışmanı, laboratuvar sorumlusu ve e-ticaret müdürü gibi ilanlarının tüm detaylarını incelemek ve ilanlara başvuruda bulunmak için konumuzda verilmiş olan Collezione iş ilanı adresine gidebilirsiniz.


Collezione 2017 yılında bünyesine kaç kişiyi dahil edecek net bir bilgi yoktur ancak; giyim firmasının kariyer sayfasında 10 adet güncel iş ilanı bulunmaktadır. Hazır giyim şirketi bünyesinde boş pozisyon oldukça bu kariyer sayfasında güncel iş ilanlarını yayınlamaya devam etmektedir.

Collezione Personel Alımı İş İlanları
http://www.kariyer.net/collezione-is-ilanlari-c7620-p32498/
Collezione Personel Alımı İş İlanları 2017 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder