Çetinkaya Personel Alımı İş İlanları 2017

Çetinkaya Personel Alımı İş İlanları 2017

Çetinkaya, kurulduğu günden bu yana sektörde azimle çalışmakta ve istikrarlı bir şekilde ilerlemektedir. Hazır giyim sektöründeki yaptığı yatırımları ile hızlı gelişme yaşayan Çetinkaya Giyim şirketi müşterilerini memnun etmek ve hizmet sunmak amacı ile bünyesine başarılı personel işçi alımları yapacaktır. Sizlerde 2017 yılında Çetinkaya Giyim bünyesine dahil olmak istiyorsanız makalemizden detayları alabilirsiniz.

Çetinkaya Giyim firmasına nereden ve nasıl iş başvurusu yapılır?
Çetinkaya Giyim güncel iş ilanlarını ve açık iş pozisyonlarını bazı kariyer sitelerini kullanarak yayınlıyor. Bu sebeple giyim şirketi olan Çetinkaya firmasına iş başvurusunda bulunacak kişiler aşağıda verdiğimiz kariyer sayfasına giderek işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Çetinkaya'da bulunan bazı iş ilanları şöyledir;
- İşe Alım Uzmanı
- Eğitim Uzmanı
- Görsel Tasarım ve Sunum Yöneticisi
- Seçme ve Yerleştirme Şefi
- Satış Danışmanı - Türkiye Geneli Adana, Ankara, Bursa... Çetinkaya Giyim San. Tic. A.Ş.
- Mağaza Yöneticileri - Türkiye Geneli
- Bölge Müdürü

Yukarıda listelenmiş olan Çetinkaya iş ilanları, şirketin yayınlamış olduğu iş ilanlarının ufak bir bölümüdür. Bu iş ilanları hakkında bilgiye ulaşmak, iş başvurunuzu yapmak veya Çetinkaya'nın diğer iş ilanları için aşağıda bulunan link adresini ziyaret ediniz.
Çetinkaya 2017 yılında bünyesine kaç kişiyi dahil edecek bilinmiyor fakat şirketin kariyer sayfasında 13 adet iş ilanı yer almaktadır. Bu iş pozisyonları arasına yeni iş ilanları da belli zaman aralıklarında eklenmektedir.

http://www.kariyer.net/cetinkaya-giyim-san-tic-a-s-is-ilanlari-c5316-p30199/
Çetinkaya Personel Alımı İş İlanları 2017 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder