Ayedaş Personel Alımı İş İlanları 2015

Ayedaş Personel Alımı İş İlanları 2015

Ayedaş Elektrik Dağıtım şirketi EnerjiSA tarafından 2013 yılında satın alınmıştır. O yıldan bu yana İstanbul Anadolu Yakasının elektrik dağıtımını gerçekleştiren şirketi 2015 yılında bünyesine dahil etmek üzere personel alımları yapacaktır. Sizlerde 2015 yılında Ayedaş bünyesinde çalışmak istiyorsanız aşağıda verilmiş olan bilgileri takip edebilirsiniz.

Ayedaş Elektrik Dağıtım şirketine nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?
Ayedaş Elektrik Dağıtım şirketi güncel iş ilanlarını ve açık iş pozisyonlarını bazı iş ilanı sitelerinde yayınlamaktadır. Sizlere verilmiş olan bu iş ilanı sitesine giderek elektrik dağıtım şirketinin iş ilanlarını inceleyerek iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

Ayedaş'da bulunan bazı iş ilanları;
- Operatör

AYEDAŞ Elektrik Dağıtım şirketi şimdilik bu kadar iş ilanı yayınlamıştır. Bu iş ilanı hakkında bilgi almak, iş başvurusu yapmak ve eğer varsa şirketin diğer iş ilanlarını incelemek için aşağıda verilmiş olan kariyer sayfasına gidebilirsiniz.
Ayedaş 2015 yılında kaç kişiyi işe alacak bilinmiyor ancak şirketin güncel iş ilanlarını yayınladığı sitede şimdilik 1 adet ilan bulunmaktadır. Eğer bünyesinde iş pozisyonu olursa yine bu ilan sayfasından personel alım ilanlarını yayınlamaktadır.

Ayedaş Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Ayedaş Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: cihat

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder