Yurtiçi Kargo Personel Alımı İş İlanları 2017

Yurtiçi Kargo Personel Eleman İşçi Alımı İş İlanları 2017

Kargo sektöründe ciddi yatırımlar yapan ve bu yaptığı yatırımları sayesinde ciddi bir büyüme yaşayan sektörünün öncü firması Yurtiçi Kargo çeşitli alanlarda çalıştırmak üzere personel işçi alımları yapacaktır. Sizlerde kargo sektöründe çalışmak ve kariyerinize bu sektörde devam etmek istiyorsanız hemen Yurtiçi Kargo insan kaynakları sayfasına giderek iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo şirketine nasıl ve nereden iş başvurusu yapılmaktadır?
Yurtiçi Kargo insan kaynakları – kariyer sayfasından açık iş pozisyonları ve iş başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Bu iki seçenekten birisini seçerek kargo firmasına iş başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Şunu belirtmeliyiz ki başvuru formunu doldururken doğru bilgilerinizi vermeniz ve ciddiyet ile doldurmanız gerekmektedir.

Yurtiçi Kargo işe alım süreci;
Sektörünün öncü kargo firmasına yaptığınız iş başvurusu öncelikle şirketin insan kaynakları departmanına iletilir. Bu departmanda incelenen ve kontrol edilen özgeçmiş bilgileriniz çeşitli bilgilere göre gruplandırılır. Bu gruplandırma ise bulunduğunuz bölge, eğitim durumu ve iş deneyimi gibi bilgileriniz ile gerçekleştirilir.

Bu işlemlerden sonra uygun olan kişilere geri dönüş yapılarak bilgi verilmektedir.

Yurtiçi Kargo Hakkında Bilgi;
Yurtiçi Kargo, 1982 senesinde faaliyetlerine başlamıştır. Şirket Arıkanlı Holding çatısı altında faaliyetlerini ve çalışmalarını sürdürmektedir. Kargo firması kurulduğu günden bu yana sürekli olarak büyümüş ve yaptığı yatırımlar ile büyümeye devam etmektedir.

Şirketin başarısının arkasındaki en önemli unsurlar ise müşteri memnuniyeti ve bünyesinde bulundurduğu personelleridir. Bunların yanı sıra markasına yaptığı yatırımlar ile sektörde istikrarlı bir şekilde ilerlemeye devam etmektedir.

Türkiye Cumhuriyetinden sonra KKTC’ye şubeler açmıştır ve 1996 senesinden sonra yurt dışına gönderiler yapmaya başlamıştır. Firmanın hizmetleri arasında gün tercihli yollama, vip, tahsilatlı gönderi, kapıda ödeme sistemi gibi hizmetleri bulunmaktadır.
Hizmetlerine hız kesmeden devam eden şirket 2006 senesinde kargo paketlemesi hizmeti vermeye başlamıştır. Bu hizmette sunulan hizmet ise normal kargo poşeti, standart kutular, hediye kutuları, rulo tip paketler ve kırılabilecek eşyalar için yani hassas eşyalar için havalı paket seçenekleri sunmaktadır. Yani Yurt içi Kargo firması her geçen gün büyümekte ve çalışmalarına devam etmektedir. Sizlerde Yurt içi kargoda çalışmak istiyorsanız hemen ilgili sayfadan iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

Yurtiçi Kargonun alım yaptığı bazı pozisyonlar ise; kurye alımı, şoför alımı, şube görevlisi alımı ve diğer iş pozisyonlarına alımlar yapmaktadır.

Yurtiçi Kargo insan kaynakları ve iş başvuru formu için buradan yararlanabilirsiniz.
Yurtiçi Kargo Personel Alımı İş İlanları 2017 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

6 yorum:

veli turan dedi ki...

slm ismim veli turan diyarbakır erganide ikamet ediyorum < E >elliyetim var şöfürlük veya düz iş olursa sizinle çalışmak isterdim 05355264891

Unknown dedi ki...

EMRE TAŞÇI LİSE MEZUNUYUM ASKERLIMI YAPDIM ANKARA SINCAN TEL 0507 387 20 59 YAS 21 SİZİNLE CALISMAK ISDERIM

Unknown dedi ki...

Mrb ben Gokhan sarı ankara dikmen de ikamet etmekteyim ehliyetim E TEL 05061266816

Adsız dedi ki...

Merhaba adı recep E sınıfı ehliyetim var şöflük ve kurye olara
k çalışırım.
Cep:05413432395

ilhan tengiç dedi ki...

Merhaba ben ilhan acil işe ihtiyacım var atarsanız sevinirim 05347794585 E sınıfı ehliyetimvar ne işolsa yaparım

ilhan tengiç dedi ki...

Merhabalar çok acil işe ihtiyacımvar NEOLUR yardımcı olun altındağ doğumahallesin de oturuyorum 05347794585

Yorum Gönder