Yıldız Holding Personel Alımı İş İlanları 2016

Yıldız Holding Personel Alımı İş İlanları 2016

Ülkemizdeki yatırım ve çalışmalarına devam eden büyük holdinglerden birisi olan Yıldız Holding, birçok çeşitli iş pozisyonuna 2016 yılında personel işçi alımları yapacak! Sizlerde Yıldız Holding bünyesine katılmak ve iş sahibi olmak istiyorsanız sayfamızda verdiğimiz Yıldız Holding kariyer bilgilerini takip ederek iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

Yıldız Holdinge nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?
Yıldız Holding güncel iş ilanlarını çeşitli kariyer sitelerini kullanarak yayınlamaktadır. Bu iş ilanlarını incelemek ve iş başvurularınızı yapmak için makalemizin devamında verdiğimiz Yıldız Holding iş ilanı sayfasına giderek iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

Yıldız Holding'de ki bazı iş ilanları şöyledir;
- Yardımcı İşletmeler Teknisyeni
- Elektrik Bakım Elemanı
- Proje Asistanı
- Araştırma Geliştirme / AR-GE Mühendisi
- Satış Müdürü
- Laborant
- Genel Başvuru (ÜRETİM/BAKIM)
- Araştırma Geliştirme / AR-GE Uzman Yardımcısı
- Üretim Elemanı

Yukarıda listede bulunan Yıldız Holding'in yayınladığı iş ilanlarının bir bölümüdür. Bu iş ilanlarına iş başvurusu yapmak veya bilgi almak istiyorsanız ya da şirketin diğer iş ilanlarını incelemek istiyorsanız kariyer sayfasına gidebilirsiniz.
Yıldız Holding, Bursa, Tekirdağ, Sakarya, Trabzon, Manisa, Ankara, Karaman, Adana, Muğla ve Van gibi bölgelerden de personel işçi alımları yapacaktır.

Yıldız Holding Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Yıldız Holding Personel Alımı İş İlanları 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Selahattin Sağlam

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder