Vodafone Personel Alımı İş İlanları 2017

Vodafone Personel Alımı İş İlanları 2017

Sektöründe istikrarla ilerleyen GSM şirketi Vodafone, çeşitli alanlarda görevlendirmek ve çalıştırmak üzere personel eleman alımları yapacaktır. Sizlerde GSM sektöründe çalışmak ve bir iş sahibi olmak istiyorsanız makalemizden detayları inceleyerek Vodafone'a iş başvurusu yapabilirsiniz.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?
GSM şirketi bazı kariyer sitelerinde iş ilanları yayınlamaktadır. Sizlere aşağıda verdiğimiz kariyer sayfasına giderek Vodafone iş ilanlarını inceleyebilir ve iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

Vodafone'da yer alan bazı iş ilanları ise şöyledir;
- Public Policy Executive
- BI Sales Reporting&Analysis Senior Specialist
- Teknoloji Eğitimleri Kıdemli Uzmanı (Oursource)
- VAS Ürün ve Servisler Yöneticisi
- BCO Management Senior Specialist
- Agile Solutions Senior Specialist
- BCO Management Senior Specialist

Yukarıda listelenmiş olan Vodafone şirketinin yayınladığı iş ilanlarının bir bölümüdür. Sizler daha fazla iş ilanına ulaşmak ya da yukarıdaki iş ilanlarına başvuruda bulunmak için ilgili kariyer sayfasına gidebilirsiniz.

Vodafone Hakkında Bilgi;
Dünyanın önde gelen gsm operatörlerinden biri olan Vodafone uzun yıllardır Türkiye pazarına girerek faaliyet göstermektedir. Dünya üzerinde 5 kıtada faaliyet göstermekte olan Vodafone 30 ülkede hizmet veriyor.

Bu rakamlar ile birlikte dünyanın en büyük uluslararası mobil iletişim şirketleri arasında yer alan Vodafone Türkiye’de yaklaşık 20 milyon abone ile ülkemizin en büyük ikinci mobil iletişim markasıdır. Türkiye genelinde 100 noktada perakende mağazaya sahip olan Vodafone 3 bin 300 kişilik personel kadrosu ile yüksek müşteri memnuniyeti ile istikrarlı büyümeye devam ediyor.


Türkiye genelinde 3 bin 300 kişiye doğrudan istihdam olanağı sağlayan Vodafone yeni yatırımlara yönelirken yeni personel eleman alımlarını da sürdürmektedir. Vodafone’da istihdam etmek isteyen adaylar Vodafone kariyer fırsatları çerçevesinde iş ilanlarına başvuruda bulunabilirler.

Vodafone Personel Alımı İş İlanları
http://www.kariyer.net/vodafone-telekomunikasyon-a-s-is-ilanlari-c1103-p1119/
Vodafone Personel Alımı İş İlanları 2017 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder