Teknosa Personel Alımı İş İlanları 2017

Teknosa, ülkemizin bir çok bölgesinde mağazası bulunan ve sektörünün başarılı elektronik satış firmalarından birisidir. Teknoloji mağazası olarak 2016 yılında da hizmet sunacak olan Teknosa'da görevde bulunmak ve iş sahibi olmak istiyorsanız makalemizin devamından Teknosa insan kaynakları detaylarından yola çıkarak şirketin resmi sayfasından iş başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

2000 yılında kurulan ve Sabancı Holding'in bünyesinde uzun süredir faaliyet sürdüren Teknosa, kurulduğu zamandan bu yana sektörde hızla gelişmiştir. Hızla gelişen şirketin günümüzde bir çok mağazası bulunmakta ve bu mağazalarda görevlendirmek üzere çeşitli iş pozisyonları için ilanlar listelemiştir. Bu ilanlara aşağından ulaşabilirsiniz.

Teknosa personel alımı iş ilanları 2017 da bir çok iş pozisyonu için alım yapacaktır. Teknoloji mağazası genellikle Ankara, Trabzon, Bolu, Zonguldak, İzmit ve Gölcük gibi bölgelerden alım yapacak olup, bu bölgelerin dışında da alım ilanları bulunmaktadır. Sizlerde Teknosa şirketinin yayınladığı mağaza satış danışmanı, mobil satış sorumlusu, denetmen ve depo elemanı gibi ilanlarının genel nitelik, başvuru şartlarını inceleyerek başvuruda bulunmak için ilgili adrese gidebilirsiniz.

Teknosa şirketinde yer alan bazı iş ilanları şöyledir;
- MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI
- SİSTEM GELİŞTİRME TAKIM LİDERİ
- İŞ VERİMLİLİĞİ VE RAPORLAMA UZMAN YARDIMCISI
- TEKNOSA MOBİL SATIŞ SORUMLUSU
- DEPO ELEMANI
- KATEGORİ VE DIŞ TİCARET YÖNETİCİSİ
- SİSTEM ANALİSTİ
- DENETMEN


Teknosa personel alımı iş ilanları 2016 da yukarıda bulunan iş pozisyonları üzerine düzenlenecek olup, bu iş pozisyonlarına ne kadar alım düzenleyecek bilinmemektedir. Sizlerde teknoloji mağazası olarak faaliyet sürdüren Teknosa'nın yayınladığı iş pozisyonlarına başvuru sağlamak istiyorsanız şirketin iş ilanı adresine gidebilirsiniz. Bunların yanı sıra Teknosa yeni iş ilanı listeleyeceği zaman yine sizlere verilen kariyer sayfasını kullanmaktadır.

www.kariyer.net/teknosa-ic-ve-dis-ticaret-a-s-is-ilanlari-c8183-p33061
Teknosa Personel Alımı İş İlanları 2017 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

2 yorum:

Yasemin dedi ki...

Teknosa da çalışmak istiyorum bir çok pozisyon için uygunum deneyim tecrübe sahibiyim.

Adsız dedi ki...

Ben calismak istiyorum

Yorum Gönder