Pınar Süt Personel Alımı İş İlanları 2015

Pınar Süt Personel Alımı İş İlanları 2015

Süt ve Süt Ürünleri sektöründe çalışmalarını sürdüren Pınar Süt, 2015 yılı içinde çeşitli iş pozisyonlarına personel işçi alımları yapacaktır. Pınar Süt firmasının bünyesine dahil olmak isteyenler konumuzda bulunan detayları inceledikten sonra süt ve süt ürünleri şirketine iş başvurularını yapabilirler.

Pınar Süt firmasına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılmaktadır?
Yaşar Holding'in çatısı altında bulunan Pınar Süt, güncel iş ilanlarını bu holding'in kariyer sayfasında yayınlıyor. Konumuzun devamında bulunan Pınar Süt kariyer sayfasına giderek açık iş pozisyonlarını inceleyebilir ve iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

Pınar Süt şirketinde yer alan bazı iş ilanları şöyledir;
- ÜRÜN YÖNETİCİSİ
- PLANLAMA SORUMLUSU
- FİNANSAL ANALİZ UZMANI
- PAZARLAMA BÜTÇE KONTROL UZMANI

Pınar Süt iş ilanları şimdilik böyle duyurulmuştur. Sizler Pınar Süt'ün diğer iş ilanlarını incelemek ya da yukarıdaki ilanlara iş başvurusu yapmak için aşağıda verilmiş olan kariyer sayfasına gidebilirsiniz. Ayrıca şirket bünyesinde açık iş pozisyonu olduğu zamanlar çeşitli iş ilanları da yayınlamaktadır.
Süt ve Süt Ürünleri şirketi 2015 yılı içinde kaç kişiye iş imkanı sunacak bilinmiyor ancak şirketin kariyer sayfasında şuanda 4 adet güncel iş ilanı yer almaktadır.

Pınar Süt Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Pınar Süt Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Selahattin Sağlam

1 yorum:

Adsız dedi ki...

Işe ihtiyacimvar lütfen yardımcı olun

Yorum Gönder