Muya Personel Alımı İş İlanları 2015

Muya Personel Alımı İş İlanları 2015

Muya terlik ve ayakkabı üreticisi personel alımlarına devam ediyor. Ayakkabı şirketi kurulduğu günden bu yana sürekli olarak büyümüş ve bünyesinde çeşitli alanlarda görevlendirmek üzere personel eleman alımları yapmıştır. Muya bünyesine dahil olmak isteyenler makalemizde verdiğimiz Muya kariyer bilgileri inceleyerek şirkete iş başvurusunda bulunabilirler.

Muya şirketine nereden ve nasıl iş başvurusu yapılır?
Muya bünyesine dahil edeceği personelleri seçerken insan kaynakları sayfasında yayınladığı iş başvuru formu aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Ayakkabı ve terlik şirketinde çalışmak isteyenler verdiğimiz iş başvuru formu sayfasından başvurularını yapabilirler.

Muya Hakkında Bilgi;
Şirket 1994 senesinde iki çocukluk arkadaşı tarafından kurulmuştur. Şirket kurulduktan sonra ilk imalatına günlük 7.000 çift üretim ile başlamış ve gün geçtikçe bu kapasite arttırılmıştır. Şirket kurulduğundan iki yıl sonra yatırımlarını ilerleterek günlük 20.000 çift üretim kapasitesine çıkmış ve bilindik bir marka haline gelmiştir.
Bu üretimlerini sürekli olarak devam ettirmek ve şirketin devamlı çalışabilmesi için bünyesinde personel eleman alımları yapacak şirkette sizlerde çalışabilirsiniz. Muya'da çalışmak isteyenler aşağıdaki linkten iş başvurularını yapabilirler.

Muya iş başvuru formu için tıklayınız.
Muya Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Selahattin Sağlam

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder