Koçtaş Personel Alımı İş İlanları 2015

Koçtaş Personel Alımı İş İlanları 2015

Koç Grubu iştiraklerinden birisi olan Koçtaş, çeşitli iş pozisyonlarına personel eleman alımları yapacaktır. Sektöründe başarılı bir şekilde ilerleyen Koçtaş firmasında sizlerde çalışmak ve kariyerinize bu şirkette devam etmek istiyorsanız makalemizde bulunan kariyer bilgileri inceleyerek iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

Koçtaş'a nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?
Koçtaş güncel iş ilanlarını ve açık iş pozisyonlarını bazı kariyer sayfalarında yayınladığı için bizde sizlere bu kariyer sayfasını aşağıda vermiş bulunuyoruz. Bu ilan sayfasına giderek Koçtaş ilanlarını inceleyebilir ve iş başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Koçtaş'da yer alan bazı iş ilanları şöyledir;
- SEZONLUK MÜŞTERİ DANIŞMANLARI
- SATIŞ MÜŞTERİ DANIŞMANLARI
- MİMAR (BODRUM)
- SİSTEM GELİŞTİRME UZMANI
- PROJE YÖNETİM OFİSİ UZMANI
- Mağaza Yönetici Adayı
- TİCARİ SATIŞ UZMANLARI
- Müşteri Danışmanı

Yukarıda listede yer alan Koçtaş iş ilanları firmanın yayınladığı ilanların bir kısmıdır. Sizler daha fazla Koçtaş iş ilanına ulaşmak ya da yukarıdaki listedeki ilanlara iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız aşağıda bulunan ilan sayfasına giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

Koçtaş şirketi Muğla, Bursa, Kayseri, Antalya, İzmir, Ankara, Kocaeli, Mersin, Balıkesir, Kahramanmaraş, Gaziantep ve Adana gibi bölgelerden de personel eleman alımları yapacaktır.

Koçtaş Personel Alımı İş İlanları için
http://www.kariyer.net/koctas-yapi-marketleri-tic-a-s-is-ilanlari-c11416-p1542/
Koçtaş Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Selahattin Sağlam

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder