Kamil Koç Personel Alımı İş İlanları 2015

Kamil Koç Personel Alımı İş İlanları 2015

Sektörünün öncü otobüs şirketi Kamil Koç, 2015 yılında bir çok farklı iş pozisyonuna personel eleman alımları yapacaktır. Sizlerde 2015 yılında sektörünün öncü otobüs firması Kamil Koç şirketinde çalışmak istiyorsanız makalemizde verdiğimiz bilgilerden yola çıkarak Kamil Koç iş ilanlarını inceleyerek şirkete iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kamil Koç otobüs firmasına nerede ve nasıl iş başvurusu yapılır?
Kamil Koç şirketi güncel iş ilanlarını ve açık iş pozisyonlarını resmi internet adresinde yayınlıyor. Şirketin insan kaynakları sayfasına giderek açık iş pozisyonlarını inceleyerek iş başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Otobüs firmasına yaptığınız iş başvurusu insan kaynakları departmanı tarafından incelemeye alınmaktadır. Bu incelemelerin ardından şirketin insan kaynakları sizlere gerekli bilgileri verecektir. Daha fazla bilgiye ulaşmak için ilgili insan kaynakları sayfasına gidebilirsiniz.

Kamil Koç firmasında yer alan bazı iş ilanları ise şöyledir;
- Host - Araç içi servis görevlisi
- Kaptan Şoför
- Bilet Satış Yetkilisi

Yukarıda bulunan listedeki Kamil Koç iş ilanlarına iş başvurusu yapmak veya şirketin diğer iş ilanlarını incelemek istiyorsanız verdiğimiz Kamil Koç kariyer sayfasını ziyerette bulunabilirsiniz.

Kamil Koç Hakkında Bilgi;
Kamil Koç şirketinin geçmişi 1926 senesine kadar dayanmaktadır. O yıllarda Kamil Koç, Fiat markalı bir araba alarak şehirlerarası yolcu taşımacılığı ile bu işe başladı. Kurulduğu yıldan bu yana sürekli olarak gelişmekte olan Kamil Koç, müşteri memnuniyetine önem vermektedir.
Otobüs şirketi bu müşteri memnuniyetini sürekli olarak devam ettirme amacı ile bünyesine çeşitli alanlarda görevlendirmek üzere personel eleman alımları yapacaktır. Sizlerde sektöründe ilerlemeye devam eden Kamil Koç otobüs şirketinde çalışmak istiyorsanız aşağıdan Kamil Koç kariyer sayfasını inceleyebilirsiniz.

Kamil Koç Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Kamil Koç Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Selahattin Sağlam

3 yorum:

Cengizhan Cosgun dedi ki...

Merhaba.
Yaş:01.05.1997-Y=18
Yasadiğim şehir:Ankara/Polatlı
Uyku engelin yok.
81 Vilayeti Gezmemde Sakınca yok.
Müşteri ile samiyeti sıklastirmadan VW fakat memnun kalici ve birakici bir özelliğe sahibim.
Araç tutması gibi rahatsizligim yok
Diyolok kurmamdq şivemde bozukluk yok.
Sabirliyim
Düzenli ve tertipli çalışmaktan kacinmam
Daha Önce Höst luk ile ilgili tecrübeye sahip değilim,Öğrenmek herkes gibi benimde isimdir.
Ulasirsaniz sevinirim
0(545) 384 22 52

Unknown dedi ki...

Merhaba. Yaş:02.02.1998-Y=18 Yasadiğim şehir:Ankara/Çankaya Uyku engelin yok.Müşteri ile samiyeti sıklastirmadan VW fakat memnun kalici ve birakici bir özelliğe sahibim. Araç tutması gibi rahatsizligim yok Diyolok kurmamda şivemde bozukluk yok. Sabirliyim Düzenli ve tertipli çalışmaktan kacinmam Daha Önce Höst luk ile ilgili tecrübeye sahip değilim,Öğrenmek herkes gibi benimde isimdir. Ulasirsaniz sevinirim 0(506 159 7980).

Erdal Karademir dedi ki...

merhaba 14.03.1995 yasadigim sehir istanbul esenyurt uyku problemim yok konusma ve sive diksiyonumda problem yok askerligimi yaptim gayet sabirliyimdir duzenli calisirim sehirler arasi seheyat etmeyi ve uzun yollari cok severom uyku problemim yok bana ulasirsaniz cok memnun kalirim numaram 0531 384 06 35

Yorum Gönder