Feka İnşaat Personel Alımı İş İlanları 2017

Feka İnşaat Personel İşçi Alımı İş İlanları 2017

İnşaat sektöründe hızla büyümekte olan Feka İnşaat, yurt içi ve yurt dışında yatırımlarına devam ediyor. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlayan inşaat şirketi bu memnuniyeti devam ettirmek için bünyesine personel eleman alımları gerçekleştirecektir. 2016 yılında inşaat sektöründe çalışmak isteyenler makalemizden detayları inceledikten sonra Feka İnşaat'a iş başvurusu yapabilirler.

Feka İnşaat şirketine nereden ve nasıl iş başvurusu yapılır?
Feka İnşaat çeşitli iş ilanlarını bazı kariyer sitelerinde yayınlıyor. Şirkete iş başvurusunda bulunmak isteyen kişiler makalemizin devamında bulunan Feka İnşaat kariyer sayfasından ilanları inceleyerek iş başvurusu yapabilirler.

Feka İnşaat firmasında yer alan bazı iş ilanları şöyledir;
- GENEL BAŞVURU
- PROJE KOORDİNATÖRÜ
- PROJE MÜDÜRÜ
- KALİTE KONTROL MÜHENDİSİ
- MALİ VE İDARİ İŞLER SORUMLUSU

Yukarıda yer alan Feka İnşaat iş ilanları inşaat şirketinin yayınladığı ilanların bir kısmıdır. Sizler Feka İnşaat şirketinin yayınladığı diğer ilanları incelemek ve iş başvurusunda bulunmak için verdiğimiz kariyer sayfasını inceleyebilirsiniz.


Feka İnşaat 2016 yılında bir çok güncel iş ilanı yayınlamıştır. Bu iş ilanlarına ulaşmak için aşağıdaki kariyer sitesine gidebilirsiniz.

Feka İnşaat Personel Alımı İş İlanları
www.kariyer.net/feka-insaat-sanayi-ve-ticaret-a-s-is-ilanlari-c10093-p101/
Feka İnşaat Personel Alımı İş İlanları 2017 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

9 yorum:

Unal Kinik dedi ki...

Soğuk demirciyim ekibim var yurtdışında çalışacağım isteyen arasın 0530 528 49 05
ÜNAL kınık yozgat

Ibrahim DENIZ dedi ki...

elektrik işinde çalışırım yurt dışında 05319640734

Adsız dedi ki...

Demir ve kalıpcı formeniyim tek veya ekip olarak yurt dışında çalışmak istiyorum

Ergun Gok dedi ki...

Çelik montaj ve kaynakcıyım yurtdışı işi arıyorum 0530 666 05 78

mehmet kose dedi ki...

Alçı boya sıva işleri yaparım ekibim var

Adsız dedi ki...

Usta ahciyim 05549202838

fatih dedi ki...

30 yaşındayım kalip demir izolasyon alcipan işi yapıyorum yurt dışı 05072529431 izmirdeyim suan

Adsız dedi ki...

KAMYON TIR JENARATÖR İŞ MAKİNA TAMİRCİSİYİM YURT DIŞI TERCÜBEM VAR İSMİM NAHSEN YASEMİNSEVEN TLF 05342423967

Adsız dedi ki...

Beton pompa oparatörü. murat canruh kulandığım mobil Beton pompası markaları " SCHWING . PUTZMEISTER . CİFA . SERMAÇ . JUNJIN ZOOMLION . RAYİK " mobil .. beton pompasında . 26 . yıl çalıştım " ayrıca sabit yer beton - pompasını kulaniyorum . Sürücü belgem var E sınıfı. İş makinası kulanma belgesi var. G. sınıfı. ayrıca " forklif hiyap kullanırım. Ağır vasta şöförüyüm. Rusiyada – 12 – yıl çalıştım ” kontek inşaat;ta . moskova da kalingırat ta hanti mansiskide noyabriskide çalıştım – Cenk inşaat;ta – sent petresburg ta . 2 . yıl ekipbaşı olarak çalıştım . Antyapı inşaat ta moskovada çalıştım. Esta inşaat;ta soçi ,de rostof ta gırasnodar da çalıştım. Libiya da STFA inşaat;ta ve Dubai de çukurova baytur inşaat ta çalıştım. Türkiyde – 14 – yıl inşaat şirketlerin de ve hazır beton şirketlerinde çalıştım ..KUS. VE. SEMİNERLER " Tatmak . aş . gayrettepe . istanbul .da putmayster Beton pompası servisinde mekanik kursu ve seminerini iki ay gördüm çalıştım. " ayrıca . Teknika . aş . dolapdere de istanbul da şchwing .Beton pompası . servisinde .6. ay mekanik kursu gördüm çalıştım. bu kurslara. 1992. yılında. mesa inşaat tarafında gönderildim. gördüğüm kurs sayesinde meslek hayatımda çok başarılı oldum. beton pompa ” arzalar. .konusunda .ustayım.. arzayı kendim giderebiliyorum ,, hertürlü arzadan anliyorum .. bozulan mekanik parçaları tamirini kendim yapıyorum " ihtiyaç duyduğum. mekanik yedek parçaları katolok üzerinde siparişini yapıyorum mekanik konusunda ustayım . oto eletirik konusunda tercübeliyim . yurtdışı işi ariyorum . GSM. 05378548520 -- 05395539013

Yorum Gönder