Callpex Çağrı Merkezi Personel Alımı İş İlanları 2015

Callpex Çağrı Merkezi Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Çağrı Merkezi sektöründe başarıyla faaliyetlerini sürdüren Callpex Çağrı Merkezi şirketinde çalışmak isteyenler şirket çeşitli iş pozisyonlarda alımlar gerçekleştirecektir. Her sene büyümeye devam eden şirket bu büyümenin devam etmesi ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için bünyesine personel eleman alımları yapacaktır. Bu alımlardan yararlanmak isteyenler Callpex Çağrı Merkezi kariyer sayfasına giderek iş başvurularını yapabilirler.

Callpex Çağrı Merkezine nereden ve nasıl iş başvurusu yapılır?
Callpex Çağrı Merkezi güncel iş ilanlarını çeşitli iş ilanı sitelerinde yayınlamaktadır. Bu sebeple sizlere makalemizde verdiğimiz Callpex kariyer sayfasından iş ilanlarını inceleyerek şirkete iş başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Callpex Çağrı Merkezinde yer alan bazı iş ilanları şöyledir;
- Alacak Takip Elemanı
- Müşteri Hizmetleri Yetkilisi
- Almanca Müşteri Hizmetleri Yetkilisi
- İNGİLİZCE MÜŞTERİ HİZMETLERİ TEMSİLCİSİ
- Müşteri Hizmetleri Temsilcisi
- İtalyanca Müşteri Hizmetleri Yetkilisi
- Yazılım Uzmanı

Yukarıda verilen listede yer alan Callpex iş ilanları çağrı merkezi şirketinin yayınladığı iş ilanların bir kısmıdır. Sizler daha fazla Callpex iş ilanına ulaşmak veya yukarıdaki listedeki ilanlara iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız ilgili Callpex kariyer sayfasına aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Callpex 2015 yılında kaç kişiyi işe alacak net bir bilgi yoktur fakat şirketin kariyer sayfasında 13 adet güncel iş ilanı yer almaktadır. Ayrıca çağrı merkezi şirketi bünyesinde açık iş pozisyonu olduğu zamanlar güncel iş ilanları yayınlamaktadır.

Callpex Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Callpex Çağrı Merkezi Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Selahattin Sağlam

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder