Burda Market Personel Alımı İş İlanları 2015

Burda Market Personel Alımı İş İlanları 2015

Burda Market 2015 yılında çeşitli iş pozisyonlarında çalıştırmak üzere personel eleman alımları yapacak! Sizlerde Burda Market şirketinde çalışmak ve bir iş sahibi olmak istiyorsanız makalemizde verdiğimiz bilgileri inceleyerek Burda Markete iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Burda Markete nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?
Burda Market güncel iş ilanlarını ve açık iş pozisyonlarını bazı kariyer sayfalarında yayınlamaktadır. Bu verdiğimiz bilgilerden yola çıkarak Burda Market'in güncel iş ilanlarını inceleyerek kendinize uygun olan iş ilanına başvuruda bulunabilirsiniz.

Şirkete yaptığınız iş başvuruları marketin insan kaynaklarınca değerlendirilmektedir. Bu değerlendirmelerin ardından sizlere geri dönüş yapılacaktır.

Burda Market'in yayınladığı güncel iş ilanları şöyledir;
- Mağaza Müdürü
- Raporlama Uzmanı
- Asistan İstanbul(Avr.)
- Muhasebe Elemanı
- Garson
Yukarıdaki listede yer alan Burda Market iş ilanlarına başvurmak ya da diğer iş ilanlarını incelemek için verdiğimiz Burda Market kariyer sayfasına giderek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca Burda Market 2015 yılında kaç kişiye iş imkanı sağlayacak bilemiyoruz ancak kariyer sayfasında 5 adet güncel iş ilanı yer almaktadır. Bu iş ilanlarına ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kontrol edebilirsiniz.

Burda Market Personel Alımı İş İlanları için tıklayınız.
Burda Market Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Selahattin Sağlam

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder