Bimsa Personel Alımı İş İlanları 2015

Bimsa Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Sabancı Holding'in bünyesinde bulunan Bimsa, uluslar arası çalışmalarını sürdüren önemli bir şirkettir. Bimsa, günümüzde binlerce çalışanı ile müşterilerine bilgi ve yönetim alanında hizmetlerini sürdürmektedir. 2015 yılında Bimsa şirketinde çalışmak isteyen kişiler makalemizde verdiğimiz kariyer bilgilerini inceleyerek Bimsa firmasına iş başvurusunda bulunabilirler.

Bimsa'ya nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?
Bimsa bünyesindeki açık iş pozisyonlarını ve güncel iş ilanlarını çeşitli kariyer sitelerini kullanarak yayınlamaktadır. Sizlere aşağıda verdiğimiz Bimsa iş ilanı sayfasına giderek şirketin güncel iş ilanlarını takip edebilir ve iş başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bimsa'da yer alan bazı iş ilanları;
- SAP FI Danışmanı,
- İş Zekası Uzmanı,
- Raporlama Uzmanı,
- İnsan Kaynakları Çözümleri Danışmanı,
- Oracle Veritabanı Yöneticisi.

Yukarı listede bulunan iş ilanları Bimsa'nın yayınladığı ilanların bir kısmıdır. Sizler Bimsa'nın diğer iş ilanlarını incelemek istiyorsanız ilgili kariyer sayfasına gidebilirsiniz.
Bimsa personel alımı iş ilanlarını 2015 yılında kaç kişi ile gerçekleştirecek net bir bilgi yok ancak şirket bünyesinde oluşan boş iş pozisyonlarına alımlar yapmaktadır. Sizlerde Bimsa ilanlarını takip etmek ve ilanlar hakkında bilgiye ulaşmak istiyorsanız aşağıda verdiğimiz kariyer sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/bimsa-uluslararasi-is-bilgi-ve-yon-sist-a-s-is-ilanlari-c4017-p28900/
Bimsa Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Selahattin Sağlam

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder