Bauhaus Kasiyer Alımı 2015

Bauhaus Kasiyer Alımı 2015

Bauhaus firmasında kariyer olarak çalışmak istiyorsanız detayları inceleyerek ilgili kariyer sayfasından kasiyer iş başvurusu yapabilirsiniz. Şirketin diğer iş ilanları için yine aynı kariyer sayfasını inceleyebilirsiniz.

KASİYERLER
Bauhaus

Genel nitelikler:
Uzmanlık ölçüsü BAUHAUS Türkiye, Almanya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Hırvatistan, Macaristan, Norveç, İspanya, İsveç, İsviçre, Slovenya, Estonya, İzlanda, Bulgaristan ve Hollanda’da olmak üzere toplam 17 ülkede 15.000'in üzerindeki çalışanı sayesinde Avrupa'nın en başarılı şirketlerinden biri olmuştur. 250’nin üzerinde atölye, ev ve bahçe malzemeleri uzmanı satış merkezlerinde 120.000’in üzerinde kaliteli ürün çeşidi satışa sunulmaktadır.

Konusunda uzman, sektörünün profesyoneli, Avrupa’nın öncü kuruluşu ve yarım asırlık uluslararası tecrübesi ile BAUHAUS Türkiye’de yatırımlarına devam etmektedir.

Güleryüzlü, çalışkan ve yüksek motivasyonlu çalışanlarımız müşterilerimize vaat ettiğimiz en iyi ve en kaliteli hizmeti sunarak uzun vadede büyümemizin ve başarımızın temel taşını oluştururlar.

Bu bağlamda BAUHAUS çalışanlarımıza görevleri ile ilgili her gün yeni tecrübeler kazanarak mesleki kariyer yapabilecekleri, sorumluluk alabilecekleri, bilgi, beceri ve yetkinliklerini arttırarak uluslararası bir kuruluşta çalışabilecekleri iş olanakları sunmaktadır.

Ankara’nın 3. BAUHAUS’u
Yenimahalle’de...

BAUHAUS ‘un 2015 yılının 2. çeyreğinde açılacak yeni şubesinde aşağıda belirtilen pozisyonlar ve görev alanları için belirtilen niteliklerde aramıza katılarak ilk günden itibaren heyecanını bizimle paylaşacak dinamik, konularında deneyimli ve şirketimizin devam etmekte olan büyümesinde bundan sonrası için katkıda bulunacak adayların başvurularını bekliyoruz. Ayrıca aynı vasıflara sahip adaylar mevcut SÖĞÜTÖZÜ şubemizin personel ihtiyaçları için de başvuru yapabilirler.

İş tanımı:
• En az 1 yıl boyunca daha önce kasiyer olarak çalışmış.
• Kasasına gelen müşterilerini samimi, dostane ve sıcak bir şekilde karşılamak ve uğurlamak suretiyle şirketimizin imajına katkıda bulunacak.
• En yoğun müşteri trafiğinde dahi kasa işlemlerini hatasız ve kurallara uygun olarak yapacak, dikkatli ve titiz çalışacak.
• Ticaret Meslek Lisesi veya Lise mezunu.
Pozisyon Hakkındaki Diğer Bilgiler
Firma Sektörü: İnşaat, Mağazacılık (Ticaret)
Pozisyon Tipi: Sürekli / Tam zamanlı
İş Alanı: Satış
Pozisyon Seviyesi: Yeni Başlayan
Aday Bilgileri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Eğitim Seviyesi: Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)

http://www.kariyer.net/bauhaus-is-ilanlari-c3092-p22985/
Bauhaus Kasiyer Alımı 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Selahattin Sağlam

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder