Balparmak Personel Alımı İş İlanları 2015

Balparmak Personel Alımı İş İlanları 2015

Bal sektöründe çalışmalarına ve yatırımlarına devam eden Balparmak, çeşitli alanlarda görevlendirmek ve çalıştırmak üzere personel eleman alımları yapmaktadır. Sizlerde bal sektöründe çalışmak istiyorsanız makalemizde verdiğimiz Balparmak kariyer sayfasına giderek iş ilanlarını inceleyebilir ve iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

Balparmak'a nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?
Balparmak güncel iş ilanlarını bağlı olduğu Altıparmak şirketinin insan kaynakları sayfasından gerçekleştirmektedir. Sizlere aşağıda verdiğimiz Balparmak kariyer sayfasına giderek şirketin insan kaynakları bilgilerini inceleyebilir ve iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

Balparmak insan kaynakları hakkında bilgi almak ve diğer bilgileri incelemek istiyorsanız verdiğimiz insan kaynakları sayfasına giderek bilgi edinebilirsiniz.

Balparmak Hakkında Bilgi;
Balparmak, 1980 senesinde kurulmuştur. Bal sektöründe istikrarla ilerleyen Balparmak her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Bal sektörünün öncü firmalarından birisi olan Balparmak bünyesinde 300'e yakın personel bulunmaktadır.
Sizlerde bu personel elemanların arasına girmek ve çalışmak istiyorsanız aşağıda bulunan insan kaynakları sayfasına giderek iş başvurusu yapabilirsiniz.

Balparmak Personel Alımı İş İlanları için;
http://www.altiparmak.com.tr/insan-kaynaklari/

Başvuru adresi bulamıyorsanız ilgili insan kaynakları sayfasından mail adresi yer almaktadır.
Balparmak Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Selahattin Sağlam

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder