Bakartaş Güvenlik Personel Alımı İş İlanları 2015

Bakartaş Güvenlik Personel Alımı İş İlanları 2015

Bakartaş Güvenlik firması çeşitli alanlarda personel eleman alımları yapacaktır. Sizlerde 2015 yılında güvenlik sektöründe çalışmak istiyor ve kariyerinize güvenlik sektöründe devam etmek istiyorsanız makalemizden Bakartaş Güvenlik kariyer bilgilerini inceleyerek güvenlik şirketine iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bakartaş Güvenlik firmasına nereden ve nasıl iş başvurusu yapılır?
Bakartaş Güvenlik firması insan kaynaklarında iş başvuru formu yayınlamıştır. Bizde sizlere aşağıda Bakartaş Güvenlik iş başvuru formunu vermiş bulunuyoruz. Bu iş başvuru formunu dikkatli bir şekilde doldurarak yollarsanız şirkete iş başvurusu yapmış olursunuz.

Bakartaş Güvenlik Hakkında Bilgi;
1989 yılında BAKAR Temizlik ve Sosyal Hizmetler ünvanı ile kurulan firmamız, faaliyet kapsamında bulunan temizlik, ilaçlama, yardımcı personel temini ile kurum ve kuruluşlara sözleşmeli eleman temini hizmetlerini vermiştir.

1996 yılında, şirket faaliyet kapsamına güvenlik hizmetlerini de dahil ederek kamu ve özel sektörde güvenlik hizmet sunumuna başlamıştır.

2004 tarihinde yürürlüğe giren 5188 sayılı özel güvenlik kanunu gereği şirketimiz yeniden yapılanarak, BAKARTAŞ Özel Güvenlik Ltd.Şti. ünvanı ile özel güvenlik hizmetleri, BAKARTAŞ Temizlik ve Sosyal Hizmetler ünvanı ile, temizlik, bakım, ilaçlama, yönlendirme, peyzaj gibi hizmetleri vermeye başlamıştır.
Şirketimiz ayrıca özel güvenlik eğitim merkezi faaliyet izin belgesi alarak, gerek kendi bünyemizde çalıştıracağımız personelin eğitimini, gerekse sektör ihtiyacını karşılamak üzere özel güvenlik eğitimi verilmektedir.

Bakartaş Güvenlik iş başvuru formu için tıklayınız.
Bakartaş Güvenlik Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Selahattin Sağlam

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder