Atasay Personel Alımı İş İlanları 2017

Atasay Personel Alımı İş İlanları 2017

Kuyumculuk sektöründe çalışmalarına devam eden Atasay, müşterilerine hizmet verebilmek ve çalışmalarını sürdürebilmek için bünyesinde bulunan çeşitli iş pozisyonlarına personel alımları yapacaktır. Sizlerde 2017 yılında Atasay'da çalışmak istiyorsanız makalemizde bulunan Atasay kariyer bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Atasay'a nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?
Atasay Kuyumculuk firması güncel iş ilanlarını çeşitli iş ilanı sitelerinde yayınlamaktadır. Bu sebeple aşağıda bulunan Atasay kariyer sayfasına giderek iş ilanları inceleyebilir ve iş başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Atasay'da yer alan bazı iş ilanları şöyledir;
- MARKA YÖNETİCİSİ
- SATIŞ DANIŞMANI
- MARKA UZMANI
- MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI
- MÜCEVHER DANIŞMANI
- Ön Muhasebe Elemanı
- RUSÇA BİLEN SATIŞ DANIŞMANI
- Emlak Kiralama ve Satın Alma Yetkilisi

Yukarı listede yer alan Atasay iş ilanları firmanın yayınladığı ilanların bir kısmıdır. Sizler Atasay Kuyumculuk firmasının diğer iş ilanlarını incelemek ya da yukarıdaki ilanlara başvurmak istiyorsanız aşağıda verdiğimiz Atasay kariyer sayfasına giderek başvurularınızı yapabilirsiniz.

Atasay 2017 yılında kaç kişiyi bünyesine dahil edecek net bir bilgi yok fakat şirketin kariyer sayfasında 32 adet güncel iş ilanı yer almaktadır. Bu iş ilanlarını inceleyerek şirkete iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/atasay-kuyumculuk-is-ilanlari-c4513-p29396
Atasay Personel Alımı İş İlanları 2017 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder