Selin Yapı İnşaat Personel Alımı 2015

Selin Yapı İnşaat Personel Alımı 2015

Selin Yapı İnşaat personel eleman alımları gerçekleştirecektir. 2015 yılında Selin Yapı İnşaat firmasında çalışmak istiyorsanız insan kaynakları sayfasını inceleyebilir ve Selin Yapı İnşaat'a iş başvurusu yapabilirsiniz.

Selin Yapı bağlı olduğu Selçuklu Holding’in değerleri doğrultusunda en önemli varlığı olan insan kaynağının en etkin, verimli ve yüksek motivasyonla çalışabilmesini sağlamak için dünyadaki gelişime paralel müşteri odaklı yaklaşımı ile çağdaş insan kaynakları uygulamalarını hayata geçirmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Selin Yapı'nın amacı, mevcut çalışanlar için en iyi ortam sağlanırken üstün nitelikli çalışanların en çok tercih ettiği şirket olmasının sağlanmasıdır.

Kurumun değer, vizyon ve stratejileri doğrultusunda doğru işe doğru bireyi seçmek, motivasyon ve bağlılığını artırmak, kurumda devamlılığı sağlamak, kaliteyi yükseltecek süreç ve sistemlerle değerli çalışanlarının güvenli bir ortamda performans sergileyebilmeleri için politika ve prosedürler oluşturmak, bireysel ve kurumsal performansı sürekli geliştirmek temel ve değişmez amaçlarımız arasında yer almaktadır.

Yarattığı istihdamın yanı sıra çimento, seramik, ahşap, cam sanayi gibi yan sektörleri besleyen inşaat sektörü, Türk ekonomisinin lokomotiflerinden biridir. Bununla birlikte son yıllarda ülke genelinde modern ve kaliteli yaşam için atılan adımlarla da Türkiye’de yaşanan hızlı yenilenmenin öncüsü olmuştur. Selin Yapı, 50 yılı aşkın bir süredir ilaç, ambalaj, alüminyum, mutfak eşyaları ve inşaat sektörlerinde faaliyetlerini sürdürüyor.

http://www.selinyapi.com.tr/tr/kurumsal/insankaynaklari
Selin Yapı İnşaat Personel Alımı 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder