İşkur'dan personel alımları

Farklı firma ve kurumlar Türkiye İş Kurumu üzerinden personel alımı yapacağını ilan etti. Hangi kadroya alım yapılacak? hangi il üzerinde alım gerçekleştirecek? gibi bilgiler haberimizde detaylı olarak verilmiştir. Kurulduğu günden bu yana bir çok kişiye istihdam olanağı tanıyan ve tanımaya devam eden İŞKUR, çeşitli firma ilanları ile iş imkanı sunmaya devam ediyor.

ALIM YAPILACAK BÖLGELERDEN BAZILARI
– Balıkesir,
– İzmir,
– Ankara,
– İstanbul,
– Isparta,
– Kayseri,
- Kimden
– Antalya,
Daha fazla il için ilgili adrese giderek arama kısmından ilanlara ulaşabilirsiniz.
ALIM YAPILACAK KADROLARDAN BAZILARI
Grafiker, Paketleme İşçisi, Kimyager, Elektrik Mühendisi, Beden İşçisi, Fırın Ustası, Marangoz, Market Elemanı, Aşçı Yardımcısı, Kamyon Şoförü, Ziraat Teknikeri, Kasap, Gıda Teknikeri gibi alımlar yapılacaktır.
Yukarıda verilmiş kadrolar bazı iller üzerinden alınacak personel kadroları arasından derlenmiş olup, hepsi tek bir il üzerinden gerçekleşmeyecektir.


HANGİ İLLERDEN ALIM VAR NEREDEN BULURUZ?
Siz hangi ilden arama yapmak istiyorsanız aşağıda resimde görüldüğü üzere il ve ilçe seçerek aramanızı yaparak ilanların olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Not: Haberimizde yer alan kadrolar ve iller sadece bazılarıdır yani kısıtlı olarak eklenmiştir. Daha fazla kadro ve daha fazla il ilanları için resimde görüldüğü gibi ilgili adrese giderek işlem gerçekleştirebilirsiniz.
İlanlara ulaşabileceğiniz adres: https://goo.gl/VLiY2e
İşkur'dan personel alımları Rating: 4.5 Diposkan Oleh: cihat

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder