Bim Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Toptan fiyatına perakende satış mantığı ile piyasaya atılan ve uzun yıllardır mağazacılık alanında hizmet sunan Bim personel alımı yapacak. Bim iş fırsatlarından yararlanmak ve iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar haberimizden Bim iş ilanları bilgilerine ulaşarak iş başvuru aşamasına geçiş yapabilirler.

Bim Hakkında

BİM A.Ş.'nin amacı, müşterilerine indirimler sunmak için işletme maliyetlerini en aza indirmektir. Organizasyon yapısı, etkin maliyet yönetimi ve sınırlı ürün portföyü sayesinde Türkiye'de zorlu indirim modelinin öncüsü olan BİM, indirimli indirim kavramını üç ana başlık üzerine kuruyor:

Merkezi olmayan bir kurumsal yapıya sahip bölgesel ofisler ve mağazalar arasında dinamik bir lojistik ve bilgi ağı kurarak karar alma ve uygulama süreçlerini hızlandırmak,
Ürün fiyatlarını yükseltebilecek gereksiz harcamaları önlemek; yönetim, mağaza tasarımı, personel, dağıtım, pazarlama ve tanıtım maliyetlerini en aza indirmek;
Ürün portföyünü 600 ürünle sınırlandırarak kalite standartlarını en verimli şekilde denetlemek ve müşterilere en iyi fiyatlarla ürünleri sunmak.
Yüksek satın alma gücü nedeniyle BİM, sattığı ürünlerin çoğunda en büyük alıcıdır. Bu nedenle tedarikçileri, en iyi fiyatlarla kaliteli ürünleri elden çıkarmak için düşük maliyetli ve yüksek kalitede ürünler üretmeye teşvik eder. BİM, ürün seçimi ve fiyatlandırma için ayrıntılı ve iyi düşünülmüş bir çalışma modu kullanmaktadır. Mağazalardaki tüketicilere sunulan ürünler, bir evin günlük temel gereksinimlerinin% 80'ini karşılayacak şekilde seçilir.

BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. ilk olarak 1995 yılında 21 mağazayla kapıları açtı. Temel prensibi, tüketicilere temel gıda maddelerini ve tüketim mallarını en iyi fiyat ve en yüksek kalitede sunmaktır.

Türkiye'deki zor indirimli modelin öncüsü olan BİM, ürün portföyünü yaklaşık 700 maddeye sınırlıyor ve çeşitli özel etiketli ürünlere sahip olmayı hedefliyor.

2018 yılında BİM yeni mağaza açma politikasını sürdürmeye ve cirosunu sürekli arttırmaya devam etti. 2018 sonunda BİM, Türkiye'de üç yeni bölge ofisi ve 598 (+20 FİLE) yeni mağaza açılmasıyla Türkiye'de 6,672 (FİLE 6,736) mağazaya ulaştı. BİM, etkin maliyet yönetimi politikası sayesinde büyümesini sürdürürken, kalite ve müşteri memnuniyeti anlayışından asla taviz vermez.

Uluslararası bir şirket olma vizyonuyla hareket eden BİM, diğer ülkelerdeki yeni potansiyel pazar fırsatlarını keşfetmeye devam ediyor. BİM, 2018'de 60 yeni mağaza açarak ve toplam 442 mağazaya ulaşarak Fas operasyonlarını sürdürüyor. 2018 yılında Mısır'da kısa sürede 35 yeni mağaza açtı ve 300 mağazaya ulaştı.

BİM, müşterileri ve tedarikçileri ile paydaşları arasında güvene dayalı ilişkileri sürdürür. Tüm çalışanlarının benimsediği kusursuz hizmet felsefesini kullanır.

Bim personel alımı yaparken iş başvuru formu üzerinden veya güncel iş ilanları aracılığı ile alımlarını gerçekleştirmektedir. İki farklı yöntem ile mağazalar zincirine başvuruda bulunabilirsiniz.

Bim insan kaynakları için TIKLAYIN
Bim Personel Alımı ve İş İlanları 2019 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: c

10 yorum:

Adsız dedi ki...

merhaba ben ömer özel sektörde depo bölümünde el terminali ile tedarikçiden gelen ürünleri teslim alıp rafa adreslemek ve siparişi geldiginde raftan indirmek ve sevkiyata hazırlamak forklift ve reach truk operatörlüğüm var b ve g sınıfı ehliyetim var yogun iş temposuna uyumlu çalışırım egitim ve seminerlere katılım belgem var 05305546318

Sezai keve dedi ki...

Slm bn acil iş arıyurom sultanbeyli de oturuyurom askerliğimi yapmışım paketleme bülümünde çalışyurom işte TL nm 5352031771

Adsız dedi ki...

Merhaba iyi gunler ben ergun özel sektörde 2 yıl reyon görevlisi olarak çalıştım tecrubem var ise ihtiyacım var askerlik yaptım sevkiyat şoförü olarak da.çalışıyordum

Mehmet dedi ki...

Merhaba hatay reyhanlıda oturuyorum.28 yaşındayım lise mezunuyum.E sınıfı ehlıyetım var.evliyim.İş arıyorum.538 052 8581

Adsız dedi ki...

mrb ben şanlıurfa merkezde oturuyorum 22 yaşındayım lise mezunuyum askerliğimi yaptım depo sorumlusu reyon görevlisi kasiyer hiç fark etmez iş tecrübem var hertürlü çalışma ortamına uyum sağlaya bilirim acil dönüş yaparsanız sevinirim tel:05395552781 tşk.

Adsız dedi ki...

Selam ben Van da yadan Salman depo sorumlusu yada reyon sorumlusu olarak özel de deneyim var Van yada Hakkâri de de olur05518811027

Adsız dedi ki...

Iş arıyorum ne iş olursa yaparım rica ediyorum

Emrah Tukyay dedi ki...

Mrb van dan emrah 33 yaş bay iş arıyorum heriş olabilir 05395109610

Unknown dedi ki...

Merhaba 31yasindayim gaziantep ibrahim reyon sorumlu. Olarak. Çalışabilirim 5449272719

Adsız dedi ki...

Başvurular ilgili adresler üzerinden yapılmaktadır.

http://www.kariyer.net/bim-birlesik-magazalar-a-s-is-ilanlari-c1888-p9746/

Yorum Gönder